Ogłoszenie

zapraszam na nowe forum airsoftowe: www.asg.radom.pl

#1 2009-08-25 00:48:48

PaZeRa

Dostawca kulek na duże odległości

6141828
Skąd: You never know...
Zarejestrowany: 2008-10-05
Posty: 262

Foto kamuflarzu

Mam tutaj fotkę z ostatniej strzelanki z rgts-em w lasku południowym. Zdjęcie robione było z tej małej polanki na środku w pełnym słońcu. Na żywo widać było dokładnie tak jak na zdjęciu. Przyznam że byłem zaskoczony w jakim stopniu zlewa się człowiek z lasem. Ten gośc na lewo miał pełne umundurowanie i jak robiliśmy mu zdjęcia w przykucnięciu to zupełnie go nie było widać.

http://img43.imageshack.us/img43/7483/10mies148.th.jpg


"Śmierć jednostki to tragedia. Śmierć wielu to statystyka" - Iosif Wissarionowicz Dżugaszwili

Offline

 

#2 2009-08-25 23:00:01

asma1313

Generalfeldmarschal

7244868
Skąd: Radom Józefów
Zarejestrowany: 2008-10-05
Posty: 338

Re: Foto kamuflarzu

niezle niezle.
dzisiaj tam bylismy, ale zaczeli narzekac ze za wolno..... ze za duzo krakow i czekania...


przyjaźnie nastawiony nieprzyjaciel to martwy nieprzyjaciel.
nie toleruje >400 fps w szturmie.
NIE POZYCZAM gaziaka (chyba ze ktos ma wlasny gaz, albo sie sypnie kasa)

Offline

 

#3 2009-08-26 15:25:04

PaZeRa

Dostawca kulek na duże odległości

6141828
Skąd: You never know...
Zarejestrowany: 2008-10-05
Posty: 262

Re: Foto kamuflarzu

Początkowo tez mi się tam nie podobało bo strzelałem na ślepo nigdy nie widząc przeciwników. Potem jednak nauczyłem się tam grać. Przede wszystkim niefajnie jest tam kampić bo bardzo łatwo to zrobić i potem wszyscy się boją być zdjętym z nienacka. Mówiłem kiciakowi że tak będizecie robić jak dawno nie graliście. Z drugiej strony te krzaki dają wystarczającą osłone w czasie marszu że bez problemu można atakować, bleby tylko umówić się że nie ma kampienia. Raz tak zrobiłęm z RGTS to wszystkich wybiliśmy ale jaka z tego frajda siedzieć w jednym miejscu. Właśnie to jest tam fajne że można się rozdzielić i bardzo łatwo kogoś zajść z flanki, przy okazji ucząc się chodzić naprawdę cicho. Rozumiem że teraz jakąś jebanka będzie np na józefowie ??


"Śmierć jednostki to tragedia. Śmierć wielu to statystyka" - Iosif Wissarionowicz Dżugaszwili

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hotels Tanti